Müşteri Hizmetleri 0850 420 89 63
Biz Kimiz?
Vezne24

Biz Kimiz: Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri A.Ş Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun, 6493 sayılı kanun çerçevesinde faaliyette bulunma izni almak için aday bir kuruluştur.

Vizyon: İş ortaklarımızla sunduğumuz hizmet üstünlüğüyle Ödeme Hizmetleri sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketi olmak.

Misyon: Global tecrübemiz ile hayatı kolaylaştıran, kaliteli hizmet anlayışıyla yenilikçi ödeme çözümlerimiz ile ödeme hizmetlerinin, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak.

Hedeflerimiz:
  • Türkiye genelinde şube sayısı ve bayi ağını arttırarak ülkenin tüm şehirlerinde fatura ödeme hizmetleri ve para transferi hizmetlerini sunmak.
  • Ödeme hizmetleri ve para transferi sistemini kullanan temsilcilerimize daha kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Ödeme Sistemlerimize bağlı olan sağlayıcıların (partnerler, diğer ödeme sistemleri, ticari bankalar, finansal kuruluşlar, hizmet sağlayıcılarının) sayısını arttırarak tek noktadan tüm ödeme hizmetlerinin sunulmasını sağlamak.
  • Yeni ürün ve hizmetlerin çapraz satışı yoluyla yeni müşteri edinmeye yönelik çalışmalar yapmak.
  • Esnek teknoloji platformumuz ile sağlayıcıları sistemimize entegre etmek ve farklı teknolojilerimizi ( Örn; Mobil Uygulamalar, Terminaller ve İnternet ) kullanarak müşterilerin sağlayıcılara kolay ulaşımını sağlamak.
  • Markamızın tanıtımı ve değerinin arttırılması çalışmalarını hem dijital hem de geleneksel reklam araçlarını kullanarak sağlamak.


Şirket Hakkında

Sermaye: 5.100.000 TL

Kuruluş Tarihi : 22.05.2015

Şirket Ortakları : Askar AMIRKHANOV %90 Paya Sahip

Vladimir RUPPEL : %10 Paya Sahip

Şirketimizin Yönetim Kurulu:


Yönetim Kurulu Başkanı
Askar AMIRKHANOV

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Vladimir RUPPEL

Yönetim Kurulu Üyesi/Genel Müdür
Gökhan KÜL
HİZMETLERİMİZ
Vezne24 vermekte olduğumuz tüm hizmetler
Fatura Ödemeleri
Para Transferi
Vezne24 Bayilik Başvurusu
Tüm fatura ödemelerini Vezne24 ödeme sistemleriyle yapabilirsiniz.
Vezne24 ödeme sistemlerini kullanarak sizde ek gelir sağlayabilirsiniz.